Příští zápas

Kostelec vs FC Fryšták

Datum a čas konání: 28.4.2024 16:00

Dnes předání poháru za 1.místo v I.B sk.B ročníku 2018/2019

Dnes bude předán našim fotbalistům pohár za vítězství v I.B třídě krajské soutěže sk.B ročníku 2018/2019.

Přestože není ještě konec soutěže ,naše mužstvo už vítězství má jisté. Náhledněme krátce do statistik.

FC Fryšták zatím získal 62 bodů a skóre je 95:22 . Dá se tedy předpokládat ,že v této sezóně oslaví střelce 100 gólu.

Za FC Fryšták nastoupilo v této sezóně  podle statistik FAČR ,alespoň na 5 minut 28 hráčů:

Brankáři. Martin Mikel ,Aleš Sychra ,Jiří Málek - trenér ,Vlastimil Trochta

Hráči: Pavel Bednařík ,Tomáš Holý ,Jan Hřebačka ,Aleš Hubáček ,Jakub Hrnčiřík - trenér , Tomáš Chudý ,Pavel Petráš ,Bronislav Krajča ,Ondřej Kučera ,Petr Naňák , Oldřich Lahola ,Mnamdi Okonkwo ,Lukáš Skalička - kapitán ,Josef Valášek ,David Sklenář ,Marek Vavruša ,Tomáš Rudolf ,Radim Vavruša ,Stanislav Výskala ,Pavel Ševčík ,Adam Hrnčiřík ,Martin Holomek ,Jakub Dohnálek ,Radim Daněk

Trenéři: Jiří Málek a Jakub Hrnčiřík oba zasáhli do hry

Vedoucí mužstva : Šobáň Miroslav , Hrbáček Jaroslav ,Rudolf VRatislav

Lékař : Švajda JIří

Pomezní rozhodčí laik : Křenek Petr ,Gálík František

Hlavní pořadatel domácích utkání: Ševela Stanislav

Pořadatelé: Jiří Kaláb ,Roman Miškar , Radomír Žůrek

Fryšták zatím dal 95 branek a radovalo se celkem 13 střelců. Nejvíce dal Marek Vavruša  26 branek  v 23 utkáních (2098 minut) ,což znamená  jasná pozice krále střelců v soutěži. Druhý nejlepší střelec I.B tř.sk.B je taky náš hráč Jan Hřebačka s 18 góly ,který dal ještě 20 branek za "B" mužstvo.

Nejmladším hráčem byl Jakub Dohnálek roč.2001 ,který dal taky 1 gól. Nejstarším hráčem byl trenér Jiří Málek ,který chytal ve Slavkově.

Nejtrestanějším hráčem byl Tomáš Holý  11 ŽK a 1ČK . Celkem bylo potrestáno  ŽK 16 hráčů a 3 hráči byli vyloučeni.

Byla to nádherná sezóna a borci moc Vám k vítězství v soutěži gratulujeme. Užijte si oslavu.