Příští zápas

FC Fryšták vs Hvozdná

Datum a čas konání: 20.4.2024 16:00

Dorostencům se na turnaji Continental cup 2019 nedařilo

Dorostenci se po podzimní části domluvili ,že v přípravném zimním období se zúčastní turnaje Continental cup v Otrokovicích  . Jde o přípravu ,přesto  docházka některých hráčů nebyla dobrá . V turnaji dostali velkou porci minut hráči kategorie starších žáků ,ale ti nám na jaře v soutěži moc nepomohou ,když budou hrát svou soutěž. Musíme je ovšem velice pochválit ,nejen za účast a pomoc ,ale rozhodně jsou některé výkony i okamžiky v zápasech příslibem.

Výsledky 2.kola turnaje

FC Fryšták - SK LOUKY  0:6 (0:1)

V prvním poločase se naše mužstvo drželo . Se silnějším protivníkem ,který hraje o třídu výše už to ve druhém poločase nešlo.

Hambálek (45.Pavelka) - Pšeja ,Večeřa,Horsák ,Jasenský ,Sušila ,Hanačík ,Krčma ,Truhlařík ,Marholt ,Slaměna ,Kolář ,Švehlík

Další výsledky :   Holešov - Nedachlebice   1:3 , Kateřinice - V.Otrokovice   0:4

Výsledky  3.kola turnaje

FC Fryšták - NEDACHLEBICE  0:3 (0:1)

Utkání bylo dost vyrovnané ,rozdíl mezi soupeři byl v kvalitě přihrávek . Spoustu slibných akcí nebo přečíslení naši hráči zhatili nepřesnou finální přihrávkou.

Pavelka - Sušila ,Horsák ,Vodák ,Večeřa ,Hanačík ,Drábek ,Kolář ,Slaměna ,Švehlík ,Truhlařík ,Halašta ,Marholt

Další výsledky :  Louky - V.Otrokovice   1:0 ,Kateřinice - Holešov  3:0

Výsledky  4.kola turnaje

Louky - Nedachlebice  4:3  , V.Otrokovice - Holešov  2:2

FC Fryšták - Kateřinice  0:3  (0:1)

K utkání jsme nasadili doposud  nejsilnější sestavu ,ale zápas se podobal hodně těm předcházejícím. Kluci už jsou trošku z výsledků otrávení a tak dali do hry skutečně hodně energie. Bohužel opět mužstvo doplatilo na spoustu nepřesných přihrávek,které nás stojí mraky sil. Prohráváme osobní souboje a v útoku nám to moc nejde. Navíc laciných branek  po střelách z dálky od soupeřů už bylo taky dost . Sezóna se blíží ,stále jde jen opřípravu ,velkým pozitivem je ,že do turnaje už nastoupilo 21 hráčů a není nutné si zatěžovat výsledky hlavu ,je ovšem potřeba pracovat na tréninku.

Výsledky 5.kola turnaje

V.Otrokovice - Nedachlebice  10 :  0     ,  Kateřinice - Louky 1 :4

FC Fryšták - SFK Holešov   0:1 (0:0)

Ani v posledním utkání turnaje naši hráči nevstřelili gól a prohráli brankou ze závěru střetnutí. Fryšták se dostal do několika šancí jen v prvním poločase ,ve druhém brankář Holešova  neměl vůbec žádnou práci. Fryšták utkání ztratil v úvodu druhého poločasu ,když několikrát chybnou přihrávkou nebo kličkou ztratil míč při útočné snaze. Hráči museli vynaložit spoustu sil na nápravu těchto situací a soupeř nás fyzicky v závěru zápasu přehrál.Gól jsme dostali při nedůrazném bránění centru z levé strany 10 min. před koncem.

Hambálek - Topič ,Horsák ,Večeřa,Vodák ,Reisch ,Halašta ,Javora , Sušila ,Marholt ,Pšeja  střídali Pavelka ,Krčma ,Truhlařík ,Slovák

Konečné pořadí turnaje: 1. Louky 2. V.Otrokovice 3.Kateřinice 4. Nedachlebice 5. Holešov 6. Fryšták

24.3.2019 od 10:00 hod. už startuje jarní část sezóny 2018/2019 domácím zápasem proti V.Karlovicím.