Kostelec vs FC Fryšták

Datum a čas konání: 28.4.2024 16:00

Fryšták vypadl v 2.kole poháru KFS

FC Fryšták -  Kvasice 1:2 (1:1)

Fryšták začal utkání poháru s favoritem zápasu výborně. Prvních 25 minut byl jasně lepším mužstvem.V 6 min. využil pas za obranu Ševčík a na dvakrát míč protlačil do brány 1:0. V 6 min. pálil po důrazu ve vápně Petráš těsně vedle.V 19min. zachránil hosty po hlavičce Sklenáře reflexním zákrokem brankář hostí zákrokem na roh. Po rohu pálil volejem tyč Vavruša.Kvasice ožily až po přestávce na pití. Majkrič pálil nad bránu.V 27 min . unikl po levé straně Ferko a centrem našel na malém vápně Vojtáška,který srovnal stav utkání na 1:1.Od této chvíle měly Kvasice navrch. V 37min. vychytal Dutkeviče na malém vápně Mikel a v 41 min. proti Vojtáškovi chytil jasný gól. Fryšták přežil drtivý nápor hostů v závěru první půle bez úhony.Po změně stran se obraz hry podobal úvodu utkání. Fryšták byl lepší. V 54min. nejdříve brankář Kvasic Stratil vytěsnil krásnou hlavičku Ševčíka na roh. Po něm znovu  zachránil Kvasice brankář Stratil zákrokem po hlavičce Hřebačky.Fryšták makal a v 67 min. po pasu Sklenáře zakončoval Krajča těsně mimo. Ale znovu ,jako v prvním poločase druhá část půle patřila spíše hostům. Stále více se odvažovali útočit a v v 83 min. dostal pas za obranu střídající Janoštík ,který se v zakončení nepletl 1:2. Fryšták v závěru už vyrovnat nestihl a z poháru vypadl.